Dywan składany niczym płytki w łazience czy kuchni, który wywodzi swoją koncepcję ze złożonego izometrycznego widoku na miasto, a dokładniej - geometryczny wzór panoramy miasta, który jest zainspirowany nawierzchnią ulic. Dzięki temu producent uzyskał wyraźnie nowoczesnego, minimalistycznego wyglądu.
Do produkcji wykorzystuje się prosty, szary oraz wełniany materiał, bardzo przyjemny w dotyku.
Z łatwością można zmieniać ułożenie płytek w różnych kształtach i utworzyć geometrię zarówno symetryczną, jak i asymetryczną wyspę.
Koncepcja wykazuje również duże podobieństwo architektoniczne zestawu budowlanego i stworzona została przez słowackie studio projektowe Allt, w 2011 roku.
Dywan składa się z 40 identycznych płytek modułowych, które mogą być rozmieszczone na wiele sposobów, dzięki temu mogą łatwiej dopasować się do różnych przestrzeni danej podłogi. Każdy moduł składa się z 4 rombów podzielonych wcięciami w linii i wyglądają one identycznie.
Produkt oraz zdjęcia pochodzą ze strony allt.sk.
Pierwszy raz widzę taki dywan i bardzo, ale to bardzo mi się podoba! Świetny pomysł, bardzo oryginalny!
OdpowiedzUsuńMi również, jest rewelacyjny!
UsuńAle fajne! Zwłaszcza te kolorowe :)
OdpowiedzUsuńTez tak myślę, ma piekny soczysty kolor
UsuńFantastyczny, bardzo mi się podoba :) Ostatnio jestem fanką modułowych dywanów. To połączenie funkcjonalności z zabawą :).
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko :)
Dokładnie tak, lepiej bym tego nie ujeła Aniu.
UsuńPozdrawiam serdecznie
O ja Cię! Ale świetny! Niebanalny i bardzo ciekawy ;)
OdpowiedzUsuń:))
UsuńOjej ale świetny bajer:)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam Marysiu cieplutko:):):)
Buziaki Kochana
UsuńŚwietnie wygląda
OdpowiedzUsuńŚwietnie wygląda
OdpowiedzUsuńCiekawe jak ten dywan odkurzać?
OdpowiedzUsuńTen wpis jest bardzo ciekawy
OdpowiedzUsuńCiekawa opcja na pokrycie podłogi.
OdpowiedzUsuńMoim zdaniem wzory geometryczne mogą być bardzo skutecznym elementem w wystroju wnętrz! Przez to ten dywan bardzo przypada do mojego gustu. Z własnego doświadczenia wiem, że w większych pomieszczeniach mogą być stosowane większe wzory, podczas gdy w mniejszych przestrzeniach lepiej sprawdzą się wzory o mniejszej skali, aby nie wyglądały one zbyt przytłaczająco. :)
OdpowiedzUsuń